Znakuj bez ograniczeń!

Wytrzymała i lekka konstrukcja. Do 8 godzin pracy na baterii.

Duże możliwości

Znakowanie płaskich oraz zaokrąglonych powierzchni.
Łatwo wykonasz oznaczenia takie jak tekst, logo, symbole, data, numer VIN, Data Matrix oraz QR code.

Programuj za pomocą telefonu

Aplikacja działa na Android oraz Apple iOS. Posiada wbudowany czytnik kodów kreskowych. Umożliwia wykonanie projektu offline

SliderOficjalny dystrybutor
MarknStamp w Polsce.

Jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem marki MarknStamp w Polsce. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości znakowarek mikroudarowych CNC.

Głównym celem naszej działalności jest świadczenie jak najwyższej jakości usług. Poza sprzedażą oferujemy stały rozwój produktów oraz wsparcie naszym Klientom.

Marka MarknStamp dzięki 40 letniemu doświadczeniu zapewnia właściwe rozwiązania.

Nasze urządzenia z powodzeniem znajdują zastosowanie w przemyśle samochodowym, inżynieryjnym oraz lotniczym. Posiadają certyfikaty CE.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz możliwość przetestowania naszych znakowarek.


Oficjalny dystrybutor
Abmark w Polsce.

W 2022 zostaliśmy oficjanym dystrybutorem Abmark w Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom profesjonalne, przemysłowe znakowarki laserowe.

Firma Abmark jest jednym z liderów produkcji kompleksowych rozwiązań dla znakowania laserowego.

Więcej informacji na https://abmark.net.pl/, zapraszamy!Dostępny
Leasing

Finansowanie w formie leasingu jest już dostępne dla wszystkich modeli znakowarek. Zapraszamy do kontaktu.Zalety naszych znakowarek mobilnych.


Przenośna znakowarka MarknStamp wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami oraz mobilnością.

Dużą zaletą urządzenia jest sterowanie za pomocą telefonu, tabletu lub PC. Sprawia to, że nasze znakowarki stają się odporne na uszkodzenia i jeszcze bardziej niezawodne.

Aplikacja jest dostępna dla Andoid, iOS oraz Windows. Pozwala na projektowanie offline, wczytywanie kodów kreskowych oraz automatyzację projektowania. Programowanie to proces łatwy i intuicyjny.


Duże możliwości

Znakowarki umożliwiają prace na powierzchniach płaskich oraz zaokrąglonych. Możemy znakować różne materiały od plastiku przez aluminium po stal do twardości 40hrc.

Oferowane znakowarki wyposażone są w walizkę ochronną, dwie baterie litowo-jonowe oraz ładowarkę. Nie wymaga zakupu dodatkowych sterowników, jednostek PC. Wystarczy, że posiadamy telefon lub tablet (Android, iOS)

Dzięki zastosowaniu elektromagnesu nie musimy zasilać urządzenia sprężonym powietrzem. Oprogramowanie wraz z aktualizacjami jest darmowe. 

Dostarczamy dodatkowo pokrowce ochronne oraz dostosowane do potrzeb Klienta uchwyty.

W zestawie otrzymujemy wszystko co potrzebne jest do pracy.
Wysoka jakość

Dzięki modułowej budowie, zastosowaniu wysokiej jakości komponentów oraz prowadnic liniowych (x,y) otrzymujemy niezawodne urządzenie przygotowane do pracy w przemyśle. Siła znakowania może być regulowana stosowanie do materiału oraz wymaganej głębokości.

Mała waga oraz ergonomiczna budowa pozwala na precyzyjne ustawienie  na znakowanym elemencie.


Zastosowanie w przemyśle

Znakowarki mikroudarowe znajdują zastosowanie w przemyśle stoczniowym, energetycznym, lotniczym, kolejowym, rolniczym oraz automotive.

Mogą znaleźć zastosowanie również w produkcji konstrukcji stalowych, znakowania  magazynowanych materiałów czy oznaczeń wyposażenia.

Łatwość integracji, mobilność i oprogramowanie czyni nasze znakowarki urządzeniami bardzo wydajnymi. W czasach kolejnej rewolucji przemysłowej jaką jest Industry 4.0 stają się dobrą inwestycją.